fbpx

Πωλητής/Πωλήτρια Λιανικής (Retail)

Τοποθεσία: Καλαβάρι, Θεσσαλονίκη

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Καλή Γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ και γνώση Microsoft Office
  • Επιθυμητή η γνώση προγραμμάτων ERP
  • Προϋπηρεσία 1 έτους σε παρόμοια θέση
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες, προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη, υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα εργασίας

Αρμοδιότητες:

  • Παρουσίαση εμπορευμάτων & εξυπηρέτηση πελατών
  • Τροφοδοσία ραφιών
  • Ταμειακή διαχείριση
  • Σύνταξη δελτίων παραγγελίας
  • Επιμέλεια του εκθεσιακού χώρου
  • Τήρηση των κανόνων Υγείας και Ασφάλειας της εταιρίας

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση & επαγγελματική ανάπτυξη
  • Πενθήμερη εργασία πλήρους απασχόλησης

    Προσωπικές Πληροφορίες

    Επαγγελματική Εμπειρία

    Εκπαίδευση

    Ξένες Γλώσσες

    Άλλες δεξιότητες

    Step 5

    Ολοκλήρωση

    Επιτρεπτά αρχεία docx, doc και pdf μέχρι 20MB